Elan GS Fusion Pro 06/07

Cena produktu Elan GS Fusion Pro 06/07 není známa.

 

Popis produktu Elan GS Fusion Pro 06/07: Elan Model GS Fusion Pro se brzy stane přítelem závodníků a všech nekonvenčních lyžařů, toužících po vysokých rychlostech. Konstrukce bočních hran pro Světový Pohár propůjčuje těmto lyžím vynikají... > více informací


Elan GS Fusion Pro 06/07 - popis

nahoru

Elan Model GS Fusion Pro se brzy stane přítelem závodníků a všech nekonvenčních lyžařů, toužících po vysokých rychlostech. Konstrukce bočních hran pro Světový Pohár propůjčuje těmto lyžím vynikající přilnavost hran a přesnou kontrolu nad oblouky. Pozoruhodná akcelerace a vynikající reakce lyží umožňují rychlejší vyjetí oblouku. Model je nabízen společně s vázáním ELD 11.0 Fusion Pro. Cílová skupina GS Fusion Pro je vhodný zejména pro závodní jezdce a sportovce preferující rychlou jízdu. Jádro Laminované dřevěné jádro od špičky po patku, speciálně tvarované pro každý model a délku lyží. Použity jsou různé typy dřeva, které upravují tvrdost a pružnost lyží dle požadavku jejich použití. Jádro má dlouho životnost a přenáší energii vynakládanou sportovcem přímo na hrany.

Výrobce Elan

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Elan GS Fusion Pro 06/07 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Lyžařské brýle nebo Lyžařské helmy, Lyžařské hole, Lyžařské kalhoty.

Nejlevnější Elan GS Fusion Pro 06/07 akční ceny - Levné Elan GS Fusion Pro 06/07

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Elan GS Fusion Pro 06/07 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Elan GS Fusion Pro 06/07 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Lyže.