Elan GS Race 07/08

Cena produktu Elan GS Race 07/08 není známa.

 

Popis produktu Elan GS Race 07/08: Elan Model GS Race z kolekce Elan se vyznačuje nejnovějšími závodními technologiemi a zarputilým závodníkům i vynikajícím lyžařům poskytuje veškeré podmínky, které si k vynikajícím výkonům zaslouž... > více informací


Elan GS Race 07/08 - popis

nahoru

Elan Model GS Race z kolekce Elan se vyznačuje nejnovějšími závodními technologiemi a zarputilým závodníkům i vynikajícím lyžařům poskytuje veškeré podmínky, které si k vynikajícím výkonům zaslouží. Pozoruhodná akcelerace a vynikající reakce lyží umožňují rychlejší vyjetí oblouku. Lyže GS Race je tvořena laminovaným dřevěným jádrem a výztuhou Mono Titanium. Na horní stranu dřevěného jádra je tedy umístěna jedna vrstva titanu, jehož výsledkem je lepší reakce lyží. Na bočních stranách zaručuje Mono titanium dlouhou životnost původní pružnosti lyží. Cílová skupina: GS Race jsou lyžemi vhodnými pro vynikající závodní jezdce. Jádro: Laminované dřevěné jádro od špičky po patku, speciálně tvarované pro každý model a délku lyží. Použity jsou různé typy dřeva, které upravují tvrdost a pružnost lyží dle požadavku jejich použití. Jádro má dlouho životnost a přenáší energii vynakládanou sportovcem přímo na hrany.

Výrobce Elan

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Elan GS Race 07/08 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Lyžařské brýle nebo Lyžařské helmy, Lyžařské hole, Lyžařské kalhoty.

Nejlevnější Elan GS Race 07/08 akční ceny - Levné Elan GS Race 07/08

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Elan GS Race 07/08 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Elan GS Race 07/08 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Lyže.