Elan Magfire 10

Cena produktu Elan Magfire 10 není známa.

 

Popis produktu Elan Magfire 10: Elan Model Magfire 10 se zaměřuje na výkon. Lyže jsou vyrobeny z dřevěného jádra Corelock, které je kombinováno s patentovaným systémem Express. Express sloužící k ovládání vynaložené energie je n... > více informací


Elan Magfire 10 - popis

nahoru

Elan Model Magfire 10 se zaměřuje na výkon. Lyže jsou vyrobeny z dřevěného jádra Corelock, které je kombinováno s patentovaným systémem Express. Express sloužící k ovládání vynaložené energie je navržen tak, aby přenášel energii vynaloženou lyžařem na lyže. Důsledkem je zvýšená přilnavost hran a větší kontrola nad lyžemi v průběhu celého oblouku. Současně lyže Magfire 10 využívají výztuhy Mono Titanium, kdy na horní stranu dřevěného jádra je umístěna jedna vrstva titanu, jehož výsledkem je lepší reakce lyží. Na bočních stranách zaručuje Mono Titanium dlouhou životnost původní pružnosti lyží. Cílová skupina: Lyže Magfire 10 jsou určeny lyžařům, kteří již mají s carvingem zkušenosti a chtějí je dále rozvíjet a vylepšovat. Jádro: Dřevěné jádro Corelock má tvar trojité kostry, která je „uzavřena“ uvnitř lyže a vede od špičky po patku. Kostra je navíc spojena s materiály určenými pro zatížení. Výsledkem je vynikající torzní stabilita a optimální přilnavost hran.

Výrobce Elan

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Elan Magfire 10 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Lyžařské brýle nebo Lyžařské helmy, Lyžařské hole, Lyžařské kalhoty.

Nejlevnější Elan Magfire 10 akční ceny - Levné Elan Magfire 10

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Elan Magfire 10 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Elan Magfire 10 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Lyže.