Elan Magfire 8 06/07

Cena produktu Elan Magfire 8 06/07 není známa.

 

Popis produktu Elan Magfire 8 06/07: Elan Magfire 8 je modelem vyvinutým pro každé sněhové podmínky, jak na sjezdovce, tak mimo ni. Zaujme především rekreační lyžaře, kteří si rádi vychutnají atmosféru sněhem pokrytých vrcholků a oko... > více informací


Elan Magfire 8 06/07 - popis

nahoru

Elan Magfire 8 je modelem vyvinutým pro každé sněhové podmínky, jak na sjezdovce, tak mimo ni. Zaujme především rekreační lyžaře, kteří si rádi vychutnají atmosféru sněhem pokrytých vrcholků a okolní krajiny bez větší námahy. Magfire 8 používá dřevěné jádro a materiál Lithium, jehož vlastností je, že se jedná o kov s nejnižší hmotností a nejvyšší odolností vůči vysokým teplotám zároveň. Cílová skupina: Magfire 8 je vhodným pro pokročilejší jezdce preferující jízdu v různých sněhových podmínkách, k nimž byl model přizpůsoben. Jádro: Speciální vlastnosti dřevěného jádra od špičky až po patku jsou způsobeny kanálky, určenými pro přenos sil. Zaručují vyšší torzní pevnost a zároveň snižují hmotnost jádra. Tato konstrukce také zvyšuje přilnavost lyže v oblasti špičky a patky a má pružnost typu uniform, vhodnou do jakýchkoliv podmínek.

Výrobce Elan

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Elan Magfire 8 06/07 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Lyžařské brýle nebo Lyžařské helmy, Lyžařské hole, Lyžařské kalhoty.

Nejlevnější Elan Magfire 8 06/07 akční ceny - Levné Elan Magfire 8 06/07

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Elan Magfire 8 06/07 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Elan Magfire 8 06/07 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Lyže.