Elan Wave Magic

Cena produktu Elan Wave Magic není známa.

 

Popis produktu Elan Wave Magic: Elan Lyže Wave Magic z kolekce Elan obsahují technologii WaveFlex a Lithium a díky tomu jsou vynikající při rychlostním carvingovém lyžování a navíc velmi odolné. Technologie Fusion Pro umožňuje d... > více informací


Elan Wave Magic - popis

nahoru

Elan Lyže Wave Magic z kolekce Elan obsahují technologii WaveFlex a Lithium a díky tomu jsou vynikající při rychlostním carvingovém lyžování a navíc velmi odolné. Technologie Fusion Pro umožňuje dynamičtější přechod lyží z hrany na hranu, rychlejší vyjetí z oblouku a následnou akceleraci. Hrana je v zadní části lyží agresivnější. Tradiční konstrukce lyží nekombinuje měkkou pružnost, která je vhodná pro vykrajování oblouků a torzní pevnost, která je důležitá pro ovládání lyží při jízdě po hraně. Pokud chcete mít univerzální lyže jak na krátké, tak i na dlouhé oblouky, potřebujete obojí; pružnou lyži s torzní pevností. Revoluční technologie Waveflex kombinuje unikátním způsobem obě tyto vlastnosti, které se uplatní při rychlém, stabilním a velmi kvalitním lyžování na sjezdovce a zaručí vám větší pohodlí a snadnější nástup do oblouku. Lyže Wave Magic jsou vytvořeny pro pokročilé lyžaře, kteří dávají přednost kvalitní jízdě po sjezdovce, a kteří hledají při lyžování nové mezní zážitky. Jádro: Živé jádro Dualite s nízkou hmotností, skládající se ze dvou různých materiálů.

Výrobce Elan

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Elan Wave Magic užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Lyžařské brýle nebo Lyžařské helmy, Lyžařské hole, Lyžařské kalhoty.

Nejlevnější Elan Wave Magic akční ceny - Levné Elan Wave Magic

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Elan Wave Magic stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Elan Wave Magic najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Lyže.