Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zimní sporty > Lyžování a snowboarding > Sjezdové lyžování > Lyže >

Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 72 PT

Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 72 PT

Cena produktu Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 72 PT není známa.

 

Popis produktu Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 72 PT: Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT je lyže s variabilním rádiusem, střed lyže 72 mm uzpůsobuje tento model na tvrdé sjezdovky. Rádius 10,5 – 16,5 m / 170 cm. Lyže Atomic Double Decker Vario CUT je... > více informací


Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 72 PT - popis

nahoru

Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT je lyže s variabilním rádiusem, střed lyže 72 mm uzpůsobuje tento model na tvrdé sjezdovky. Rádius 10,5 – 16,5 m / 170 cm. Lyže Atomic Double Decker Vario CUT je tvořena dvěma deskami (proto název Double Decker), které jsou kluzně spojeny pomocí několika šroubů. Dolní deska/lyže Adapter Deck je měkčí a je rozříznutá ve špičce a v patě na dvě poloviny, horní deska Control Deck je tvrdší a kratší. Princip funguje takto: čím více je lyže DoubleDecker Vario Cut zatížena, tím více tlačí horní vrstva na spodní lyži, ta se v místě rozříznutém na dvě poloviny postupně rozevírá a lyže tak zkracuje svůj rádius a stává se točivější. Dle údajů výrobce může DoubleDecker VarioCut měnit rádius v rozsahu 10–17 m ( v kompletní délkové variaci – 160 cm – 180 cm délky lyže).

Výrobce Atomic

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 72 PT užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Lyžařské brýle nebo Lyžařské helmy, Lyžařské hole, Lyžařské kalhoty.

Nejlevnější Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 72 PT akční ceny - Levné Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 72 PT

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 72 PT stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 72 PT najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Lyže.