Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zimní sporty > Lyžování a snowboarding > Sjezdové lyžování > Lyže >

Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 82 PT

Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 82 PT

Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 82 PT zobrazit galerii
hodnocení produktu (3)
     

Cena produktu Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 82 PT není známa.

 

Popis produktu Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 82 PT: Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT je lyže s variabilním rádiusem, střed lyže 82mm uzpůsobuje tento model na tvrdé sjezdovky. Rádius 11,5 – 17,5 m / 172 cm. Lyže Atomic Double Decker Vario CUT je ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 82 PT - popis

nahoru

Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT je lyže s variabilním rádiusem, střed lyže 82mm uzpůsobuje tento model na tvrdé sjezdovky. Rádius 11,5 – 17,5 m / 172 cm. Lyže Atomic Double Decker Vario CUT je tvořena dvěma deskami (proto název Double Decker), které jsou kluzně spojeny pomocí několika šroubů. Dolní deska/lyže Adapter Deck je měkčí a je rozříznutá ve špičce a v patě na dvě poloviny, horní deska Control Deck je tvrdší a kratší. Princip funguje takto: čím více je lyže DoubleDecker Vario Cut zatížena, tím více tlačí horní vrstva na spodní lyži, ta se v místě rozříznutém na dvě poloviny postupně rozevírá a lyže tak zkracuje svůj rádius a stává se točivější. Dle údajů výrobce může DoubleDecker VarioCut měnit rádius v rozsahu 10–18 m ( v kompletní délkové variaci – 162 cm – 182 cm délky lyže).

Výrobce Atomic

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 82 PT užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rukavice nebo Lyžařské helmy, Lyžařské brýle, Lyžařské boty.

Nejlevnější Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 82 PT akční ceny - Levné Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 82 PT

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 82 PT stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Lyže Atomic Doubledecker Vario CUT 82 PT najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Lyže.


;