Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zimní sporty > Lyžování a snowboarding > Sjezdové lyžování > Lyže >

Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 72 PT

Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 72 PT

Cena produktu Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 72 PT není známa.

 

Popis produktu Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 72 PT: Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex je lyže s pevně daným rádiusem, střed lyže 72 mm uzpůsobuje tento model na tvrdé sjezdovky. Rádius 16m / 172 cm. Oproti modelu Doubledecker Variocut se středem ... > více informací


Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 72 PT - popis

nahoru

Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex je lyže s pevně daným rádiusem, střed lyže 72 mm uzpůsobuje tento model na tvrdé sjezdovky. Rádius 16m / 172 cm. Oproti modelu Doubledecker Variocut se středem 82 mm, kde se mění krojení lyže v závislosti na jejím zatížení, tak u D2 VarioFlexu (mimojiné patentovaná technologie Atomicem 2008/2009) je větší důraz kladen na změnu podélně flexe. Horní platforma Control Deck je menší a při zatížení lyže vyvine tlak na dolní desku. Lyže se tak chová při zatížení jako tvrdší – čím jedete rychleji a agresivněji, tím tvrdší lyži máte. Podobné řešení lze nalézt už jen u modelů lyží Völkl. Toto řešení zároveň umožňuje velice efektivně eliminovat vibrace vznikající při jízdě. Výsledkem je hravá a sportovní lyže. Lyže je určená pro lyžaře se středním a delším obloukem vyloženě na sjezdovkyu.. Pozor při konečném výběru lyže Doubledecker na parametry! Druhou variantou více na sjezdovky je Doubledecker Vario Flex se středem 82 mm.

Výrobce Atomic

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 72 PT užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Lyžařské brýle nebo Lyžařské helmy, Lyžařské hole, Lyžařské kalhoty.

Nejlevnější Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 72 PT akční ceny - Levné Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 72 PT

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 72 PT stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 72 PT najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Lyže.