Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zimní sporty > Lyžování a snowboarding > Sjezdové lyžování > Lyže >

Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 82 PT

Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 82 PT

Cena produktu Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 82 PT není známa.

 

Popis produktu Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 82 PT: Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex je lyže s pevně daným rádiusem, střed lyže 82 mm uzpůsobuje tento model do univerzálních podmínek – lyže zvládne jak sjezdovku na středním rádiusu kolem 15 m, t... > více informací


Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 82 PT - popis

nahoru

Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex je lyže s pevně daným rádiusem, střed lyže 82 mm uzpůsobuje tento model do univerzálních podmínek – lyže zvládne jak sjezdovku na středním rádiusu kolem 15 m, tak s ní je možno zajet do hlubokého sněhu. Oproti modelu Doubledecker Variocut se středem 82 mm, kde se mění krojení lyže v závislosti na jejím zatížení, tak u D2 VarioFlexu (mimojiné patentovaná technologie Atomicem 2008/2009) je větší důraz kladen na změnu podélně flexe. Horní platforma Control Deck je menší a při zatížení lyže vyvine tlak na dolní desku. Lyže se tak chová při zatížení jako tvrdší – čím jedete rychleji a agresivněji, tím tvrdší lyži máte. Podobné řešení lze nalézt už jen u modelů lyží Völkl. Toto řešení zároveň umožňuje velice efektivně eliminovat vibrace vznikající při jízdě. Výsledkem je hravá a sportovní lyže. Lyže je určená pro lyžaře se středním a delším obloukem na sjezdovku i mimo. Pozor při konečném výběru lyže Doubledecker na parametry! Druhou variantou více na sjezdovky je Doubledecker Vario Flex s 72 mm.

Výrobce Atomic

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 82 PT užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Lyžařské brýle nebo Lyžařské helmy, Lyžařské hole, Lyžařské kalhoty.

Nejlevnější Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 82 PT akční ceny - Levné Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 82 PT

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 82 PT stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Lyže Atomic Doubledecker Vario Flex 82 PT najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Lyže.