Sporten Pheon

Cena produktu Sporten Pheon není známa.

 

Popis produktu Sporten Pheon: Sporten sendvičová konstrukce Klasická a ověřená konstrukce určena především pro top modely lyží. Mezi povrchem a kvalitní skluznicí jsou integrovány jednotlivé vrstvy jádra. Ve většině případu se... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Sporten Pheon - popis

nahoru

Sporten sendvičová konstrukce Klasická a ověřená konstrukce určena především pro top modely lyží. Mezi povrchem a kvalitní skluznicí jsou integrovány jednotlivé vrstvy jádra. Ve většině případu se jedná o prvky ze dřeva, Titanalu a dalších materiálů, které zajistí chování dle požadavků dané kategorie. dřevěné jádro Kombinace bukového a topolového dřeva. Žádný moderní materiál dosud nedokázal nahradit jedinečné fyzikální vlastnosti dřeva. Dřevo zajišťuje mimořádnou tuhost, pružnost a stabilitu při vysokých rychlostech i ideální rozložení sil při krátkých obloucích. 3d tvarovaný povrch Trojrozměrně tvarovaný povrch nejen vylepšuje vzhled, ale především významně zvyšuje torzní tuhost a napomáhá správnému rozložení fyzikálních sil při obloucích. strukturovaná fólie Je tvořena mnoha malými výstupky na povrchu lyže. Zvyšuje torzní tuhost lyže, pohlcuje vibrace a napomáhá k odstranění námrazy. Dopomáhá také zachování estetického vzhledu povrchu po delším používání. SBC Base Skluznice s vysokým molekulárním číslem vyznačující se výbornou absorpcí vosku a skvělým skluzem.

Výrobce Sporten
Typ
Informace o parametru Typ
Závodní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sporten Pheon užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Lyžařské brýle nebo Lyžařské helmy, Lyžařské boty, Lyžařské kalhoty.

Nejlevnější Sporten Pheon akční ceny - Levné Sporten Pheon

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sporten Pheon stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sporten Pheon najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Lyže.