Westige Typo

Cena produktu Westige Typo není známa.

 

Popis produktu Westige Typo: Westige Sendvičová kontrukce Klasická a ověřená konstrukce určena především pro top modely lyží. Mezi povrchem a kvalitní skluznicí jsou integrovány jednotlivé vrstvy jádra. Ve většině případu se ... > více informací


Westige Typo - popis

nahoru

Westige Sendvičová kontrukce Klasická a ověřená konstrukce určena především pro top modely lyží. Mezi povrchem a kvalitní skluznicí jsou integrovány jednotlivé vrstvy jádra. Ve většině případu se jedná o prvky ze dřeva a dalších materiálů, které zajistí chování lyží dle požadavků dané kategorie. Dřevěné jádro Žádný moderní materiál dosud nedokázal nahradit jedinečné fyzikální vlastnosti dřeva. Dřevo zajišťuje mimořádnou tuhost, pružnost a stabilitu při vysokých rychlostech i ideální rozložení sil při krátkých obloucích. Triaxiální laminátové vrstvy Umožňují dosáhnout požadovaných hodnot tvrdosti ve zkrutu a ohybu. Kombinací správného typu laminátu a jeho tloušťky je možno ovlivnit chování a charakter lyží. Sidewall Klasická technika a v mnohých okolnostech dosud nepřekonaná ochrana jádra proti bočnímu proražení a průniku vody do jádra. ISO 4400 Extruded skluznice Kvalitní a odolná skluznice, nenáročná na údržbu.

Výrobce Westige

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Westige Typo užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Lyžařské brýle nebo Lyžařské helmy, Lyžařské hole, Lyžařské kalhoty.

Nejlevnější Westige Typo akční ceny - Levné Westige Typo

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Westige Typo stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Westige Typo najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Lyže.